sobota 1. března 2008

Korintským průplavem do Athén

Po první misi, kterou byla doprava člunu do nepříliš vzdáleného přístavu Ermoupolis na ostrově Syros, je zde reálná mise, nebo přesněji její poslední část.

Vyberte si "SELECT CRUISE" a zvolte "CRUISE 04 - ACROSS THE CORINTS CHANNEL".

Poplujete s nákladní lodí Adriatic několik desítek námořních mil přes Korintský průplav do přístavu v Aténách. Moře je klidné, právě svítá.

Korintský průplav spojuje Korintský a Saronský záliv a protíná šíji mezi poloostrovem Pelopones a pevninským Řeckem. Jeho délka je 6.3 km, šířka 11m a hloubka 8m. Stavba započala již za císaře Nera, po jeho smrti se však nepokračovalo a tak byl dokončen až v roce 1893.

Objevíte se na lodi Adriatic, před vjezdem do Korintského kanálu.Otevření mostů (oni to jsou zřejmě spíše zdymadla) se provede stiskem F11.Opatrný průjezd přes most.Vjezd do Korintského průplavu.Uprostřed kanálu jsou vysoké stěny. Je třeba plout pomalu a opatrně. Po stranách je jen pár metrů místa.Na konci Korintského kanálu je opět most (zdymadlo). Otevře se pomocí F11.Po průjezdu je možné zrychlit a pokračovat.Během další cesty je vhodné zapnout autopilota (A) a je možné také zrychlit čas klávesou F4. Zpomalení je pak možné F3.V Athénském přístavu loď opatrně srovnejte a uvažte SHIFT-D.
Doufám, že se mise povedla.

Žádné komentáře: